Evden Eve Nakliyat

Göçhan Nakliyat 1990 senesi itibari ile taşımacılık sektörüne giriş yapmış ve kısa zaman içerisinde geniş müşteri portföyüne ulaşmış ekibini ve araç filosunu yıllar içerisinde genişletmiştir. Firmamız ilk zamanlarda İstanbul’un tüm ilçelerine daha sonrasında da Türkiye’nin tüm bölgelerine taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmiş ve Nakliyat sektörünün en bilindik markası olmayı başarmıştır. İstanbul Çamlıca bölgesinde de birçok taşımacılık işlemlerini sigortalı bir şekilde profesyonel ekibi ile itinalı bir şekilde gerçekleştirmiş ve müşteri memnuniyetini her zaman üst seviye de tutmuştur.

Bu sayede tercih edilen bir nakliyat firması olmuştur.Çamlıca bölgesinde ev taşımacılığı ve diğer taşımacılık işlemleriniz için profesyonel kadromuz ile sigortalı ve itinalı bir şekilde taşınmanızı sağlamaktayız. Ayrıca Türkiye’nin herhangi bir bölgesinden Çamlıca ilçesine veya Çamlıca ilçesinden herhangi bir semte veya Türkiye’nin bir iline taşınmak istiyorsanız deneyimli ekibimiz ile sizlere müşteri memnuniyetine uygun olarak yardımcı olabilmekteyiz.

Taşımacılık işlemlerinizde taşınacak olan evinizi, işyerinizi bizlere güvenle teslim edebilir ve rahat bir şekilde taşıma işlemlerinizi düşünmeden keyfinize bakabilirsiniz. Taşıma esnasında eşyalarınızın düzenli bir şekilde profesyonel olarak paketlenmekte ve aynı titizlikle araçlarımıza taşınmaktadır. Yeni yerinizde ise aynı şekilde taşınması gerçekleştirildikten sonra paketlenen eşyalar düzenli bir şekilde açılarak istediğiniz yerlere konmaktadır.

Firmamız sunduğu hizmetlerde her zaman sigortalı taşımacılığın arkasında durmuş, müşteri memnuniyetine de oldukça önem vermiştir. Sizlerde kusursuz bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız bizlere iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.