Hakkımızda

Göçhan Nakliyat, taşımacılık sektörüne 1990 senesi itibari ile giriş yapmış ve ilk zamanlarda sadece İstanbul’da sadece nakliyat hizmeti sağlayan firmamız daha sonrasında sektörde en iyi hizmet veren firmalar arasına girebilmek için araç filosunu ve ekibini genişleterek müşteri memnuniyetine uygun bir şekilde hizmet verebilmek için çalışmalarına başlamıştır. Hizmet kalitesini, araç filosunu, ekibini genişleten firmamız nakliyat hizmetleri haricinde, ofis taşımacılığı, şirket taşımacılığı, eşya depolama gibi alanlara da giriş sağlamıştır.

Firmamız yıllar geçtikçe kendisi yenilemiş ve sunduğu hizmet kalitesini ayrıca hizmet alanlarını da genişletmeyi başararak müşteri memnuniyetine uygun olarak sağladığı hizmetler neticesinde öncelikle İstanbul’da daha sonrasında Türkiye genelinde seçkin firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Bu başarıların olması sebebi ile firmamız İstanbul’un çeşitli ilçelerinde şube ofisi açarak İstanbul’un ilçelerinde bulunan ev, ofis, büro taşımacılığını başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Bu ilçelerden biri olan Çamlıca bölgesinde de faaliyet göstermeye başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizin müşteri memnuniyetine uygun olarak hizmet sağlamak için sürekli olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sizlerde sigortalı ve kaliteli bir taşımacılık hizmetini uygun fiyatlarla almak için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.